Leave no one behind

LENO

Leave no one behind
Londra Kasım 2018
Click Here
Kamboçya Mart 2019
Click Here
İsveç Eylül 2019
Click Here
Türkiye Ocak 2020
Click Here
Previous slide
Next slide

Proje Kodu:602489-EPP-1-2018-1-SE-EPPKA2-CBY-ACPALA

Başlangıç: 01.07.2018

Bitiş: 30.06.2020

LENO projesi, sosyalliği herkes için çok önemli bir kavram olarak benimser ve her gencin resmi olmayan yöntemlerle elde edilebilecek benzersiz yetenek ve zekâlara sahip olduğunu takdir ettiğimizde kolayca gerçekleştirilebilir. İki yıl boyunca bu yaygın yöntem alışverişini deneyimledikten sonra, ilgili her kurumun kapasitesinin, proje sona erdikten sonra sürdürülebilir bir şekilde çalışmaya devam edebilecekleri yaygın olmayan yöntem araçlarını genişletmesini sağlayacaktır.

LENO, gençlere ve profesyonellere, bireysel kapasitelerini genişletmek ve ayrıca yaratmak için benzersiz bir fırsat sunmak için bir dizi yaygın yöntemi bir araya getirmeyi önermektedir;

▪ Organizasyonların kapasitesini artıran disiplinlerarası bir ortaklık aracılığıyla uluslararası işbirliği.

▪ Yeni bulunan beceriler ve yaygın yöntemlerle çalışan gençlik uygulayıcısı.

▪ Yerel toplulukta mevcut olan yaygın kaynaklar üzerinde sosyal olarak kapsayıcı bir etki.

▪ Bilgi, beceri ve farkındalık alışverişinin yapılabileceği yaygın eğitim ortamlarında gençler için uzun vadeli gönüllülük fırsatları.

▪ Bulundukları iş ortakları için yerel bir ağ oluşturun.

Tüm gençleri dahil etmeyi amaçlıyoruz; resmi eğitimdeki başarıları veya başarısızlıkları ne olursa olsun ve normalde bu tür deneyimler için seçilmeyecek gençleri içerir. Geçmiş deneyimlerden bağımsız olarak, tüm gençleri herkesi sosyal olarak dahil etmeyi ve gerçekten “Kimseyi Geride Bırakmamayı” (Leave No One Behind) umuyoruz. Gençlik değişimleri yoluyla, gençler sirk, drama, oyunlar, film yapımı, sanat, ESports ile ilgilenecekler. Sonuç olarak, gençler bireysel tanınacak ve gençlik çalışanları uluslararası ortamlarda yaygın eğitim uygulama fırsatına sahip olabilecektir.

Ardından, iş gölgelemesi ve gençlerin alışverişi sonucunda ortak kuruluşta somut ve spesifik faaliyetler oluşturulacaktır. AGH gönüllüleri de yeni kurulan bu faaliyetlerin sonucunu etkileyecek, çünkü kuruluş içinde sürdürülebilir ve kaliteli bir faaliyet yaratmak için gönüllüleri ve personeli eğiterek başlangıçların kurulmasını destekleyebileceklerdir.

İhtiyaç analizi sonucunda hangi organizasyonun hangi becerileri gerektirdiği ortaya çıktı, bu nedenle kurumun ihtiyaçları üzerinde en iyi etkiye sahip olmak için somut bir değişim planı, iş gölgeleme, seminer ve AGH gönüllüleri düzenledik.

Views: 43

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön