SUST-FOOD PROJESİ

Mart 2019 İsveç
Mayıs 2019 İtalya
vietnam
Şubat 2020 Hindistan
Previous
Next

Bu ulus ötesi proje, Avrupa ve dünyanın diğer bölgeleri arasında, özellikle Asya ve Okyanusya’ya atıfta bulunarak, gıda sürdürülebilirliğinin ve çevresel önceliklerin somut arayışının sergilediği fırsatların girişimci sömürüsünde işbirliğini artırmayı amaçlamaktadır.

Yukarıda belirtilen temel amaç, girişimci yeterliliklerin sürdürülebilir gıda işinin gençlere aktarılmasında yer alan bölgelerdeki gençlik operatörlerini destekleyen bir Eğitim Formatının üretilmesinde işlevsel olan iyi uygulamaların ve ulusötesi işbirliğinin değişimi yoluyla gerçekleştirilecektir.

Bir Eğitim kursunda gençlik operatörlerinin hedefi ile test edilen Format, doğrudan gençlerin nihai hedefine müdahale eden ilk adım adayları olacaktır. Hedef, ulus ötesi düzeyde uygulanan belirli bir Gençlik Değişimine doğrudan katılacaktır.

Projenin nihai ürünleri aşağıdaki gibi olacaktır:Gençlik eğitimi operatörleri için Format EK’nin bir parçasını oluşturan metodolojileri detaylandıran ve pilotluk deneyiminin bir taslağını sunan bir Format Eğitim kursu El Kitabı.

Sürdürülebilir gıda alanındaki potansiyel genç girişimcilerin izleyicilerini hedefleyen bir Web Seminerini birden çok dilde birleştiren bir Web Platformu.

Yazı oluşturuldu 7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön