Teşkilat Yapımız

Dernek Baskanimiz : Leyla Meletli

Leyla, derneğimizin kurucu üyelerinden olup ilk günden bu yana aktif rol alarak çeşitli konularda yerel etkinlikler düzenlemiş ve farklı Avrupa projelerinde proje sorumluluğunu üstlenmiştir. Çalışma alanları, gençlerin topluma kazandırılması ve kadın politikaları üzerinedir. Vaktini kitap okuyarak ve bitkileriyle ilgilenerek geçirmeyi seven çevreci ve feminist bir kimliği vardır.

Dernek Başkan Yardımcımız: Erdem Baltacı

Erdem, 2016 yılından bugüne derneğimizin üyesi olup birçok etkinligimizde aktif olarak rol almıştır. Her insanın farklı bir kültürü yansıttığına inanan Erdem bireysel farkındalık calışmaları üzerine ilgilidir. Endüstri mühendisidir ve boş vakitlerinde doğada vakit geçirmeyi sever.

Dernek Saymanı: Ayşe Uğurlu

Ayşe, derneğimizin ilk yıllarından itibaren bünyemizde olup aktif rol almıştır. Bir çok yerel etkinlik yürütmüş ve çeşitli Avrupa projelerine katılmıştır. Kadın politikaları üzerine ilgilidir. Aynı zamanda hemşirelik mesleğini sürdürmektedir. Boş vakitlerinde bisiklet sürmeyi sever.

Dernek Sekreteri: Elif Tengilimoğlu

Elif, derneğimizle bir Avrupa Projesi esnasında tanışmış ve o günden beri kuruluşumuzda aktif rol almıştır. Aynı zamanda Orta Doğu Teknik Üniversitesinde 'İnşaat Mühendisi' öğrencisi olup derneğimizde de haftalık etkinlik programlarında moderatörlük görevini yürütmektedir. Dil etkinliklerimizden İngilizce konuşma kulübünde çalışmaktadır. Elif, sağlıklı yaşam konusunda ilgili, şarkı söylemeyi ve eğlenmeyi seven aktif bir insandır.

Dernek Asil Üyesi: Enes Çoban

Enes, uzun süredir derneğimizde etkin bir şekilde çalışmaktadır. Aynı zamanda Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde 'Bilgisayar Mühendisliği' öğrencisidir ve derneğimizin de haftalık etkinlik programlarında moderatörlük ve çeşitli Avrupa projelerinde koordinatörlük görevini yürütmektedir. Yüzme sporuyla ilgili olup neşeli, araştırmacı ve kaşif bir kişiliği vardır.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top